VACİP KURBAN

İKRAMINIZ KURBAN OLSUN

Heybe İnsani Yardım Derneği olarak hayırseverlerin desteğiyle Ortadoğu'dan Afrika'ya, Uzakdoğu'dan Orta Asya'ya kadar dünyanın birçok bölgesinde yoksulun, kimsesizin ve yetimin yüzünü güldürecek.

Türkiye’mizin hayırseverleri bu yıl da Kurban bayramını dünyanın dört bir yanında bulunan mazlumlarla birlikte geçirecek.

Derneğimizin kurban organizasyonunda doğal afet, kronik açlık ve yoksulluk bölgeleri ile yaşlılar, kimsesizler, dullar, yetimhaneler, okullar ve hastanelere verilecek.

Kampanya kapsamında bağışlanan kurbanlar Heybe ekipleri tarafından yoksul ve mazlum bölgelere ulaştıracak. Heybe ekiplerince, çalışma yapılacak ülke ve bölgelerden satın alınacak olan kurbanlar bayram namazının ardından İslami usullere uygun olarak kesilecek. Hazırlanan kurban etleri bayramlaşma merasiminin ardından ihtiyaç sahiplerine dağıtılırken, bağışçılarımıza da Heybe Derneği tarafından kurbanlarıyla ilgili video görüntüleri gönderilerek bilgilendirme yapılacak.

 

KURBAN BEDELİNİ NASIL YATIRABİLİRİM ?

- Dernek merkezine gelerek elden,

- Banka hesap numaraları aracılığıyla havale / EFT yolu ile,

- Posta çeki hesabıyla,

- Web sitemizin online bağış sistemiyle,

KURBANLARINIZ NASIL KESİLİYOR ?

Kurban hisseleri bağışçılarımızın talebi doğrultusunda ve derneğimiz tarafından kurban organizasyonu yapılacak ülkelerin ihtiyaç durumuna göre paylaştırılıyor.

Kurbanlıklar Heybe Derneği’nin çalışanları tarafından organizasyonun düzenleneceği ülke ve bölgelerde kurban ibadeti kriterlerine uygun olarak satın alınır.

Kurbanlarınız Kurban Bayramı’nın ilk günü, bayram namazından hemen sonra İslami usullere göre kesimi gerçekleştirilir. Hisse sahipleri SMS ile bilgilendirilir.

Kurbanların kesimi yapılırken hisse sahiplerinin isimlerinin tek tek okunduğu videolar çekilir. Bu videoların izleme linkleri hisse sahiplerine ulaştırılır.

Bağış Yapmak İçin Tıklayınız..